Mezar Hizmetleri - Mezar Yapım ve Bakım Hizmetleri
Kapat
Lütfen Giriş Yapın

Sepetiniz Boş

Hakkımızda

“Mezar Bakım ve Mezar Yapım Hizmetleri Projesi” Uluslararası Müslüman Topluluklarla Dayanışma Vakfı bünyesinde, sermayesinin tamamı Vakfımıza ait olan Vakıftur Şirketimiz tarafından yurt dışındaki vakıf ve derneklerimizle işbirliği içerisinde yürütülmektedir.

Proje, yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın, Türkiye’de medfun bulunan yakınlarına ait kabirlerin, mezar bakımı ve mezar yapımı hizmetlerini yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Vatandaşlarımızdan gelecek talepler doğrultusunda, yakınlarına ait mezarları temizliyor, mevsimine uygun çiçekler dikip, her ay düzenli olarak bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Yapılan işlemlere ait mezarın, bakım öncesi ve sonrası fotoğrafları sitemiz de kişiye özel sayfası üzerinden yayınlanmaktadır. Bu projeyi gerçekleştirmekteki asıl hedefimiz vatandaşlarımızın yakınlarına ait kabirlerine gerekli ilgi ve özeni göstermelerine aracı olmaktır.

Yapılan tüm hizmetlerimiz online platform üzerinden gerçekleştirilerek kullanıcılara kolaylık sağlayacaktır.

Çalışmalarımız sahada, alanında eğitimli ve deneyimli profesyonel ekibimiz ve koordinasyon birimlerimiz nezaretinde, işin gereğine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir.Misyon

Yurt içinde ve yurt dışında yaşayan vatandaşlarımızın, ülkemizin muhtelif yerlerinde medfun bulunan yakınlarına ait mezarların yapım, bakım ve peyzaj hizmetlerini nitelikli şekilde gerçekleştirmek.Vizyon

Mezarlıkların ve kabirlerin tarihimizden gelen temizlik, sanat, estetik, çevrecilik gibi değerleri sonraki nesillere taşıyan birer kültürel obje haline getirilmesini sağlamak.

Haber Bülteni